Sekatory elektryczne ALPEN

Sekatory elektryczne ALPEN

Zrodzona w sercu Alp Szwajcarskich marka Alpen dostarcza solidne, funkcjonalne i niezawodne narzędzia dla profesjonalistów i ogrodników.

ALPEN, nowa marka narzędzi i akcesoriów do przycinania powstała w Szwajcarii, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów i osób kochających naturę.

W jaki sposób narzędzia ALPEN mają najwyższą jakość?

ALPEN projektuje narzędzia do przycinania we współpracy ze światowym liderem w dziedzinie narzędzi tnących: FELCO ©. Ta renomowana firma z siedzibą w Szwajcarii zdecydowała się udostępnić firmie ALPEN swoje niekwestionowane know-how w zakresie narzędzi do przycinania: sekatorów, nożyc do żywopłotu, sekatorów, pił...

ALPEN i FELCO: strategiczne partnerstwo dla kompletnej i innowacyjnej oferty.

Solidne, trwałe, ergonomiczne narzędzia i akcesoria (ręczne i elektryczne sekatory, nożyce do żywopłotu, sekatory, piły, akcesoria...) zostały zaprojektowane do pracy w przyrodzie.

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie korzystanie z niezawodnych i starannie zaprojektowanych narzędzi. Dlatego wszystkie nasze narzędzia są testowane i weryfikowane przez najlepszych ekspertów w Szwajcarii. Właśnie dlatego projektujemy produkty, które są trwałe: starannie dobrane, rygorystycznie przetestowane i z częściami zużywalnymi, które można łatwo wymienić na dostępne części zamienne.

Jeśli lubisz spędzać czas w swoim ogrodzie i praca na łonie natury jest dla Ciebie Twoją pracą, potrzebujesz wysokiej jakości narzędzi, aby dobrze wykonać swoje zadanie. Nie szukaj dalej: firma ALPEN stworzyła dla Ciebie odpowiednią linię produktów. Dzięki naszym szwajcarskim profesjonalnym narzędziom możesz odciążyć swoją pracę i na nowo odkryć przyjemność z ogrodnictwa i pracy na łonie natury.

Sekatory, sekatory, nożyce do żywopłotu, piły... nasza oferta jest dostępna online i w sklepie stacjonarnym.