Armatki hukowe na dziki, ptaki - Armatki gazowe - Sekatory.eu

Armatki hukowe

Armatka hukowa Guardian 2
Dostępne
Profesjonalna armatka hukowa Guardian 2.
Niezawodny odstraszacz szpaków, dzików, kormoranów i innej zwierzyny.
1 379,00 zł

Jak skutecznie ochronić plony przed zwierzętami?

Zastanawiasz się jak ochronić swój sad czereśniowy lub wiśniowy przed szpakami? A może masz plantację truskawek i dokuczają ci kwiczoły?

Może masz stawy i ptaki wyjadają twoje ryby? Albo jesteś rolnikiem uprawiającym kukurydzę lub ziemniaki i dziki nie dają ci spać?

Możliwości odstraszania zwierząt w tym ptaków jest wiele, jednak najbardziej skuteczną i wymagającą najmniej obsługi ze strony użytkownika są armatki hukowe.

Do czego służą odstraszacze hukowe?

Armatki hukowe służą do płoszenia ptaków i innych zwierząt za pomocą huku.

Nie czynią one żadnej krzywdy zwierzętom, jedynie płoszą je na jakiś czas.

Jak wybrać dobrą armatkę gazową?

Przy wyborze warto kierować się kilkoma podstawowymi parametrami:

Czy urządzenie potrzebuje do pracy źródła zasilania poza butlą z gazem? Są na rynku odstraszacze do których potrzebny jest akumulator lub baterie.
Czy jest odporny na warunki atmosferyczne? Jest to ważne, gdyż nie zawsze mamy dobrą pogodę, często pada deszcz i jest mokro. Armatka musi pracować również w takich warunkach.
Jaka jest konstrukcja? Warto zwrócić uwagę czy urządzenie jest wykonane ze stali czy ma elementy z tworzywa sztucznego. Podczas strzału działają ogromne siły, ważne jest aby konstrukcja gwarantowała trwałość urządzenia.Jaka jest głośność huku? Niektóre dostępne urządzenia dają huk poniżej 80 dB, co może nie wystarczyć do skutecznego płoszenia zwierzyny.
Wybierając armatkę hukową, warto postawić na sprawdzony produkt, gwarantujący długą i bezawaryjną pracę, a w przypadku konieczności naprawy, możliwość łatwego dostępu do części zamiennych lub autoryzowanego serwisu.

Dlaczego będziesz zadowolony z armatki gazowej do odstraszania dzików i ptaków?

Do pracy potrzebuje jedynie butli z gazem
Odstraszacz jest w całości ocynkowaney co czyni go odpornym na każde warunki pogodowe. Elementy zewnętrzne są dodatkowo malowane.
Jest zrobiona w całości z metalu.
Jest do najgłośniejsze urządzenie tego typu na rynku. Głośność to aż 120 decybeli - można to porównać do strzału z broni palnej lub głośności silnika samolotu odrzutowego.
Producentem jest hiszpańska firma GEPAVAL S.L. Wieloletnie doświadczenie (produkcja od lat 60) gwarantuje doskonałą jakość produktu. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i serwisie armatek hukowych od ponad 14 lat, gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Sprzedaliśmy i naprawiliśmy przez te lata kilka tysięcy armatek.